محمدرضا اسماعیل طهرانی، متولد آذر سال ۶۵، کارشناس مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم.

در حال حاضر در شرکت داتین به عنوان کارشناس مدیریت و کنترل پروژه مشغول به کار هستم.

اگر بخواهم علاقه‌مندی‌های خودم را نام ببرم، قطعا مواردی که در دسته‌بندی این وبلاگ قید شده است، در بالای لیست بیان خواهد شد. کتاب که یکی از اصلی‌ترین موارد است، منبع اصلی آرامش برای من محسوب می‌شود.

راستش در کتاب و فیلم، برای خودم تمام آن چیزهایی که هر فردی دوست دارد داشته باشد را تصویرسازی می‌کنم و به نوعی همزادپنداری زیادی با کاراکترهای داخل کتاب و فیلم معمولا دارم. 

در کنار تمام این موارد، من به نویسندگی به نوع دیگری علاقه دارم. احساسم بر این است که انسان‌ها از طریق نوشتن و خواندن خیلی بهتر از حرف زدن با هم می‌توانند تعامل کنند. انتقال مفهوم آسان‌تر است، چون متون که لحن و قضاوت ندارند. 

در کنار نویسندگی (داستان‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی ،نمایشنامه‌نویسی، رومان‌نویسی) که اصلی‌ترین علاقه مندی خودم می‌دونم، مدیریت پروژه‌های فناوری اطلاعات را نیز به عنوان مهارت دیگرم دنبال می‌کنم.

در انتها، در این وبلاگ تلاش به معرفی کتاب‌های مختلف، فیلم، نشر داستان‌هایی که خودم نوشته‌ام و همچنین نکات آموزشی که با فراگیری آنها در نویسندگی پیشرفت کرده‌ام، خواهم کرد. گاهی اوقات نیز متونی با عنوان دست نوشته که بیشتر بیان دیدگاه یا گله باشد را این وبلاگ درج خواهم کرد.

خیلی زیاد خوشحال خواهم شد، اگر بتوانیم در معرفی کتاب و فیلم، ارائه موضوع برای داستان‌نویسی و حتی تعامل و همکاری برای نوشتن یک داستان با شما نیز همکاری داشته باشم. اگر تمایل داشتید از طریق هرکدام از شبکه‌های اجتماعی درج شده در فوتر وبلاگ یا فرم تماس با من، بنده در خدمت خواهم بود.