معرفی رادیوطوری

معرفی رادیوطوری


هر داستان، یک حرف اصلی …

شعارِ داستان‌طوری و رادیوطوری

من در رادیوطوری به تعریف کردن داستان‌های مربوط به فیلم‌ها، کتاب‌ها، موسیقی‌ها، کافه‌ها و کلا هرچیزی که بتوان از آن به یک داستان و روایت رسید، صحبت خواهم کرد. محوریت داستان و حواشی اون از همه چیز در این پادکست مهم‌تر هست. چرا؟

چون اساسا ایده رادیوطوری از یک عقیده شخصی بوجود اومد. “هرچیزی که در اطرافمون هست بدون استثنا یک داستان داره و هر داستان یک حرف اصلی برای گفتن.”
هدف رادیوطوری ارائه اطلاعاتی که منجر به ایجاد انگیزه بشه برای مطالعه کتاب، دیدن فیلم، دیدن تاتر، گوش دادن به موسیقی، حتی نویسندگی و فهمیدن هرچیزی که یه داستانی پشتش پنهان هست به نوعی، خواهد بود. پس من اطلاعات تخصصی‌ ارائه نمی‌دم. فقط می‌خوام حتی شده یک نفر، ترغیب بشه به انجام کارهایی که گفتم.

برای همین و در راستای هدفی که گفتم، قرار نیست در رادیوطوری اطلاعات تخصصی و گسترده ارائه بشه. کما اینکه پادکست‌ها، مقالات، کتب، بلاگ‌ها و به صورت کلی جاهایی که به نشر محتوای تخصصی پرداختن زیاد هست. لذا من دنبال انجام یک کار، یک گفتمان و یک تعامل متفاوت هستم.

برای رسیدن به مواردی که گفتم، باید رشد کرد و این رشد نیاز به دیده شدن و شنیدن نقدهای زیاد داره. پادکست رادیوطوری بزودی در تمام اپ‌های پادگیر در دسترس هست و شما می‌تونید با جستجوی عبارت ” پادکست رادیوطوری” به اپیزودهای این پادکست دسترسی پیدا کنید.

زیاده‌گویی نمی‌کنم و به عنوان آخرین نکته؛ اگر رادیوطوری رو گوش دادید و دوست داشتید و کسی می‌تونست به هرنوعی مشارکت کنه، بگه حتما با هم یه گپ و گفتی داشته باشیم.
من در راستای توسعه و بهتر شدن رادیوطوری ایده‌هایی دارم و یکی یکی، اپیزود به اپیزود می‌رم جلو. چه بهتر که این ایده‌ها و مشارکت‌ها بیشتر و بیشتر بشه تا کارهای جذاب‌تر و پرشنونده‌تری تولید بشه…

قطعا در آینده به ازای هر اپیزود، یک پست با محتوای بحث شده در آن قسمت، منتشر خواهد شد.

همچنین برای دسترسی به آرشیو قسمت‌های این پادکست نیز می‌توانید هم از طریق منو و هم از طریق کلیک روی همین قسمت اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *